Para Birimleri:
Alışveriş Sepeti: 0 items

Fıyat ve Kargo

Nakliye

1. Sipariş tamamlandığında 352 TRY olduğunda 1., posta, sipariş beşinci iş gününde gerçekleştirilen olup olmadığını, aksi takdirde gerekli nakliye masrafları, biz sipariş numarasını vermek sonra, mallar hakkında bilgileri görebilir teslimat siparişleri, mal sevk edilmedi öde serbesttir , biz sizinle iletişime geçeceğiz.

2. Paketin varışta veya girişte kaybolması, hasar görmesi veya çalınması durumunda sorumluluk kabul etmiyoruz. Özel taşımacılık gereksinimleriniz varsa, önümüzde arayınız.

3. Paketi sevk etmeden önce ve sonra sizinle iletişime geçmeye çalışacağız. Paket kaybedildiğinde veya hasar gördüyse, problemi bildirmek için derhal ve yerel dağıtım merkezine başvurun.

Talimatları döndürür

1. İade gerektiren ciddi bir kalite sorununun olup olmadığını bize bildirin.

2. Öğeleri dönmek isterseniz 2. alınmasından itibaren 7 gün içinde iade üzerinde herhangi bir sebep ve sipariş numarası vermeden önce e-posta veya canlı sohbet aracılığıyla bize haber veriniz. Tüm ürünler orijinal ambalajında ​​iade edilmelidir. Tüm ambalajlar itaatkar yöntem kullanılarak gönderilmelidir. Nakliye sırasında kaybedilen paketlerden biz sorumlu değiliz. Nakliye işleminin iadesi yapılmadığını lütfen unutmayın.

3. Ürün, insanların davranışlarından veya dış etkenlerden zarar görürse iade edilmez.

4. Paketi paket olarak almayı reddederseniz, tüm tutarı iade etmeyeceğiz. bir ücret iadesi dönüşü aldıktan sonra, ama biz hesap posta ücreti içine almazlar.

ÜRÜNLERİNİZE NASIL İNDİRİLİR?

1. Siparişe eklenmiş iade etiketini bulun.

2. Geri ödeme formunu tamamlama talimatlarını izleyin.

3. İade etiketini bağlayın ve yerel UPS toplama noktanıza geri koyun.

4. Biz nesneyi aldığınızda 4. (bu 10 iş günü kadar sürebilir) ve biz 5 iş günü içinde iade işleyecek, incelemeye alacağız. Biz ürün ve kullanılan vergi maliyetini içerecektir orijinal satın alma ve miktarda kullandığınız ödeme yöntemine ödeme yapılacaktır. gönderiler üçüncü şahıslar tarafından ele ve yerel bankacılık urlopom taşıyıcısı tabidir çünkü Amacımız, yukarıda belirtilen tarihlerde de, zamanlar, ancak, döner garanti edilmez bu işlenmesidir.

5. Bu politika ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

geri
IP Adresiniz: 18.204.55.168